06.06.2015 - 20:44
Fudbal

Utakmica u Berlinu završena je prije nekoliko trenutaka

Igrači su upravo izašli na teren pred 74.500 prisutnih gledalaca na tribnama stadiona u Berlinu.

Golom Ivana Rakitića Barselona je u petoj minuti utakmice povela sa 1:0 protiv Juventusa.

Golman Juventusa Đan Luiđi Bufon upravo je sjajnom intervencijom spasio svoj klub od novog vodstva Barselone. Katalonski klub ima punu dominaciju na terenu.

Na 1:1 izjednačio je u 55 minuti utakmice napadač Juventusa, inače ove godine u izuzetnoj formi, Alvaro Morata da bi četrnaest minuta poslije u 69 minuti Luis Suarez ponovo doveo Barselonu u vodstvo. Konačan rezultat postavio je Neymar u sudijskoj nadoknati čime je utakmica okončana 3:1 u korist Barselone.

Igraši Barselone upravo primaju čestitke i zlatne medalje a slijedi dodjela šampionskog pehara sjajnoj generaciji katalonskog tima.