Remi Zrinjskog i Željezničara

Pred europski nastup

25.06.2015 - 20:49
Fudbal

Bh. predstavnici u europskim natjecanjima Zrinjski i Željezničar odigrali su 1:1 u prijateljskom susretu igranom na Stadionu pod Bijelim Brijegom.

U prvom poluvremenu viđeno je nekoliko prilika na obje strane, a Zrinjski je poveo u 12. minuti pogotkom Nikolića, koji je nakon kornera pogodio glavom za vodstvo domaćih.

U drugom poluvremenu, ispresijecanom brojnim izmjenama, ni jedna momčad nije ozbiljnije ugrozila protivničkog vratara, i kada se već činilo da će pobjedu upisati Zrinjski, u 88. minuti, nakon kornera, u gužvi pred vratima Zrinjskog najbolje se snašao Diatta i pogodio za konačnih 1:1.

Bila je to posljednja provjera za obje momčadi prije nastupa u prvom pretkolu Europske lige.

Željezničar već u utorak na Malti gostuje kod Balzana, a dva dana kasnije Zrinjski u Armeniji igra protiv Shiraka.