Rukometna reprezentacija BiH vodi na poluvremenu protiv Bjelorusije rezultatom 14:12

Kvalifikacijska utakmica

11.06.2015 - 21:18
Rukomet

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine vodi na poluvremenu kvalifikacijske utakmice protiv Bjelorusije rezultatom 14:12.

Najbolji rukometaši BiH odlično su odigrali prvo poluvrijeme utakmice kvalifikacija za evropsko prvenstvo u zeničkoj Areni.

Izabranici Dragana Markovića u tri navrata su imali tri gola prednosti protiv Bjelorusije i dobrom su putu da osvoje tri boda koja bi ih odvela direktno na prvenstvo Evrope.

Najefikasniji u selekciji BiH nakon prvih pola sata igre bili su Malinović s četiri i Prce s tri postignuta gola, dok je golman Burić upisao šest odbrana.